Služby, ktoré ponúkame

Výroba stolov z epoxidu
Stôl z epoxidu je unikát, ktorý Vám bude spríjemňovať domácnosť po zbytok života. Vyhovieme všetkým Vaším požiadavkám, aby ste boli nadmieru spokojní.

Výroba postelí z masívneho dreva
Masívne postele sú štýlovým a robustným doplnkom do každej spálne. Vyrobené z kvalitného materiálu poskytujú pevnosť a dlhú životnosť. 

Výroba prístreškov a altánkov
Zvýraznite krásu svojho dvora alebo záhrady s našimi jedinečnými dielami, ktoré odzrkadľujú náš záväzok kvalite a špičkovému remeslu. 
Výroba skriniek do kúpeľne

Materiály, ktoré používame, sú vyberané s dôrazom na odolnosť voči vlhkosti, čím zaručujeme dlhú životnosť a kvalitu našich produktov.  Objavte spojenie elegancie a funkčnosti s našimi štýlovými skrinkami do kúpeľne

Výroba stolov z masívneho dreva
Okrem vynikajúcej vizuálnej príťažlivosti naše stoly poskytujú aj pevný základ pre vaše spoločenské a rodinné okamihy. Bez ohľadu na to, či sa používajú na rodinné večere alebo pracovné stretnutia  naše masívne drevené stoly pridávajú do Vašej domácnosti jedinečný dotyk prírody a tradičnej hodnoty.

Výroba doplnkov do domácnosti
Drevené doplnky nie sú len ozdobou, ale aj výrazom vášho osobného štýlu a lásky k prírode. Ich prítomnosť vo Vašom dome pridáva teplý, prírodný a autentický pocit, ktorý vytvára atmosféru pohody a útulnosti.

Výroba kuchynských liniek
Predstava o vlastnej kuchyni podľa svojich predstáv, o tom sní snáď každá žena. V našej výrobe si príde určite každá na chuť. Kuchynské linky od nás sú nielen vizuálne dokonalé, ale aj ľahké na údržbu a umývanie.

Výroba gaučov a sedení
Objavte komfort a eleganciu spoločne s nami, kde spojenie kvality a dizajnu vytvára sedacie nábytkové kúsky, ktoré prinesú do vášho domova nezameniteľný dotyk štýlu a pohody.


Výroba podbytkov, 
podláh a stropov
Naša práca Vám pomôže spoznať krásu a funkčnosť dreva pre exteriérové a interiérové prvky, ktoré neuniknú žiadnemu oku. Nechajte nás vytvoriť kúsok, ktorý sa svojou kvalitou a zmyslom pre detail bude páčiť Vám, Vašej rodine a priateľom.